İlk Takım Adı: Ermenistan
Sadece Maç Özetleri Olan:
Stadyum Adı:
Arama Kriterlerinize Göre
Anı/Bilgi Yazılmış Maçlar
(18 Maç)
2010 Dünya Kupası Elemeleri
5. Grup 1. Maçı
Ermenistan 0-2 Türkiye
2010 Dünya Kupası Elemeleri
5. Grup 2. Maçı
İspanya 4-0 Ermenistan
2010 Dünya Kupası Elemeleri
5. Grup 3. Maçı
Belçika 2-0 Ermenistan
2010 Dünya Kupası Elemeleri
5. Grup 4. Maçı
Bosna Hersek 4-1 Ermenistan
2010 Dünya Kupası Elemeleri
5. Grup 5. Maçı
Ermenistan 2-2 Estonya
2010 Dünya Kupası Elemeleri
5. Grup 6. Maçı
Estonya 1-0 Ermenistan
2010 Dünya Kupası Elemeleri
5. Grup 7. Maçı
Ermenistan 0-2 Bosna Hersek
2010 Dünya Kupası Elemeleri
5. Grup 8. Maçı
Ermenistan 2-1 Belçika
2010 Dünya Kupası Elemeleri
5. Grup 9. Maçı
Ermenistan 1-2 İspanya
2010 Dünya Kupası Elemeleri
5. Grup 10. Maçı
Türkiye 2-0 Ermenistan
2024 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri
D Grubu 1. Maçı
Ermenistan 1-2 Türkiye
2024 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri
D Grubu 3. Maçı
Galler 2-4 Ermenistan
2024 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri
D Grubu 4. Maçı
Ermenistan 2-1 Letonya
2024 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri
D Grubu 5. Maçı
Türkiye 1-1 Ermenistan
2024 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri
D Grubu 6. Maçı
Ermenistan 0-1 Hırvatistan
2024 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri
D Grubu 7. Maçı
Letonya 2-0 Ermenistan
2024 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri
D Grubu 9. Maçı
Ermenistan 1-1 Galler
2024 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri
D Grubu 10. Maçı
Hırvatistan 1-0 Ermenistan
Sadece Video Yüklü Maçları Göster
2024 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri
D Grubu 4. Maçı
19.06.2023, Pazartesi, 19:00
Republican Stadium after Vazgen Sargsyan
Erivan, Ermenistan
Ermenistan
2-1
Letonya
iki takım arasındaki tüm maçları gör...
bu maçla ilgili
anım/bilgim var
48
ADS
B
335285
maç linki
elemelerde d grubunun 7. maçı
(
Hasan Gülmüş
, 10-10-2022 20:07:54)
48
ADS
B
350622
seyirci : 13.450 kişi
orta hakem: peter kralovic
yardımcı hakemler: milan strbo, tomas vorel
ermenistan: ognjen cancarevic, varazdat haroyan, georgi harutyunyan, styopa mkrtchyan, uguchukwu iwu (dk. 90 hovhannes harutyunyan), eduard spertsyan, lucas zelarrayan (dk. 77 artur serobyan), grant-leon mamedova (dk. 77 tigran barseghyan), artak dashyan, nayair tiknizyan, norberto briasco (dk. 33 vahan bichakhchyan)
ilk 11 değeri : 6.950.000 eur
yedekler: stanislav buchnev, arsen beglaryan, sergey muradyan, zhirayr margaryan, erik piloyan, david davidian, wbeymar angulo mosquera, zhirayr shaghoyan
teknik direktör: oleksandr petrakov
letonya: nils purins, marcis oss (dk. 70 elvis stuglis), daniels balodis, kristers tobers, vladislavs gutkovskis (dk. 65 raimonds krollis), roberts savalnieks, raivis jurkovskis, alvis jaunzems (dk. 64 eduards daskevics), roberts uldrisis (dk. 85 marko regza), aleksejs saveljevs, andrejs ciganiks (dk. 64 maksims tonisevs)
ilk 11 değeri : 250.000 eur
yedekler: janis beks, roberts ozols, vladislavs sorokins, deniss melniks, dmitrijs zelenkovs, janis ikaunieks, davis ikaunieks
teknik direktör: dainis kazakevics
goller:
(1-0) dk. 35 (artak dashyan) nayair tiknizyan
(1-1) dk. 67 roberts savalnieks
(2-1) dk. 90 (pen.) tigran barseghyan
sarı kartlar:
dk. 10 varazdat haroyan (ermenistan)
dk. 18 aleksejs saveljevs, dk. 51 alvis jaunzems, dk. 81 roberts uldrisis, dk. 89 kristers tobers (letonya)
kaynak: mackolik.com
(
Hasan Gülmüş
, 18-09-2023 18:47:26)
48
ADS
B
350623
4. hakem: martin dohal
video yardımcı hakem: sören storks
video yardımcı hakem asistanı: pascal müller
goller:
(1-1) dk. 67 styopa mkrtchyan (og)
(2-1) dk. 90+1 tigran barseghyan (p)
uefa.com
(
Hasan Gülmüş
, 18-09-2023 18:47:41)
bu maçla ilgili
anım/bilgim var
Kupadaki Diğer Maçları...
Ermenistan
2024 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri
D Grubu 1. Maçı: Ermenistan 1-2 Türkiye
(4)
D Grubu 3. Maçı: Galler 2-4 Ermenistan
(3)
D Grubu 4. Maçı: Ermenistan 2-1 Letonya (Bu maçtasınız)
D Grubu 5. Maçı: Türkiye 1-1 Ermenistan
(4)
D Grubu 6. Maçı: Ermenistan 0-1 Hırvatistan
(3)
D Grubu 7. Maçı: Letonya 2-0 Ermenistan
(5)
D Grubu 9. Maçı: Ermenistan 1-1 Galler
(4)
D Grubu 10. Maçı: Hırvatistan 1-0 Ermenistan
(5)
Letonya
D Grubu 2. Maçı: Galler 1-0 Letonya
(4)
D Grubu 3. Maçı: Letonya 2-3 Türkiye
(3)
D Grubu 4. Maçı: Ermenistan 2-1 Letonya (Bu maçtasınız)
D Grubu 5. Maçı: Hırvatistan 5-0 Letonya
(3)
D Grubu 6. Maçı: Letonya 0-2 Galler
(3)
D Grubu 7. Maçı: Letonya 2-0 Ermenistan
(5)
D Grubu 8. Maçı: Türkiye 4-0 Letonya
(13)
D Grubu 9. Maçı: Letonya 0-2 Hırvatistan
(4)
* Listedeki maçlardan birinin sayfasına gitmek için üzerine tıklayın...
* Oynanmamış maçlar listede yer almaz...
basında macanilari.com
||
s.s.s.
||
macanilari.com nedir?
||
basılı yayınlardan alıntılar
||
teşekkürler
||
yıldızlı/kupalı yazarlar
||
ilk 11'deki yazarlar
||