İlk Takım Adı: Ermenistan
Sadece Maç Özetleri Olan:
Stadyum Adı:
Arama Kriterlerinize Göre
Anı/Bilgi Yazılmış Maçlar
(18 Maç)
2010 Dünya Kupası Elemeleri
5. Grup 1. Maçı
Ermenistan 0-2 Türkiye
2010 Dünya Kupası Elemeleri
5. Grup 2. Maçı
İspanya 4-0 Ermenistan
2010 Dünya Kupası Elemeleri
5. Grup 3. Maçı
Belçika 2-0 Ermenistan
2010 Dünya Kupası Elemeleri
5. Grup 4. Maçı
Bosna Hersek 4-1 Ermenistan
2010 Dünya Kupası Elemeleri
5. Grup 5. Maçı
Ermenistan 2-2 Estonya
2010 Dünya Kupası Elemeleri
5. Grup 6. Maçı
Estonya 1-0 Ermenistan
2010 Dünya Kupası Elemeleri
5. Grup 7. Maçı
Ermenistan 0-2 Bosna Hersek
2010 Dünya Kupası Elemeleri
5. Grup 8. Maçı
Ermenistan 2-1 Belçika
2010 Dünya Kupası Elemeleri
5. Grup 9. Maçı
Ermenistan 1-2 İspanya
2010 Dünya Kupası Elemeleri
5. Grup 10. Maçı
Türkiye 2-0 Ermenistan
2024 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri
D Grubu 1. Maçı
Ermenistan 1-2 Türkiye
2024 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri
D Grubu 3. Maçı
Galler 2-4 Ermenistan
2024 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri
D Grubu 4. Maçı
Ermenistan 2-1 Letonya
2024 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri
D Grubu 5. Maçı
Türkiye 1-1 Ermenistan
2024 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri
D Grubu 6. Maçı
Ermenistan 0-1 Hırvatistan
2024 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri
D Grubu 7. Maçı
Letonya 2-0 Ermenistan
2024 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri
D Grubu 9. Maçı
Ermenistan 1-1 Galler
2024 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri
D Grubu 10. Maçı
Hırvatistan 1-0 Ermenistan
Sadece Video Yüklü Maçları Göster
2024 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri
D Grubu 1. Maçı
25.03.2023, Cumartesi, 20:00
Republican Stadium after Vazgen Sargsyan
Erivan, Ermenistan
Ermenistan
1-2
Türkiye
iki takım arasındaki tüm maçları gör...
bu maçla ilgili
anım/bilgim var
48
ADS
B
335279
maç linki
elemelerde d grubunun ilk maçı
(
Hasan Gülmüş
, 10-10-2022 20:06:51)
48
ADS
B
343826
orta hakem: sanchez martinez
yardımcı hakemler: raul cabanero, inigo prieto
ermenistan: arsen beglaryan, varazdat haroyan, taron voskanyan (dk. 28 styopa mkrtchyan (dk. 54 khoren bairamyan)), kamo hovhannisyan, georgi harutyunyan, uguchukwu iwu, eduard spertsyan, lucas zelarrayan (dk. 75 sargis adamyan), nayair tiknizyan, tigran barseghyan, norberto briasco (dk. 76 vahan bichakhchyan)
ilk 11 değeri : 8.200.000 eur
yedekler: stanislav buchnev, arman nersesyan, zhirayr margaryan, erik piloyan, erjanik ghubasaryan, karen muradyan, karen muradyan, david davidian, edgar babayan
teknik direktör: oleksandr petrakov
türkiye: mert günok, merih demiral (dk. 46 salih özcan), çağlar söyüncü, onur bulut, ozan kabak, orkun kökçü (dk. 73 ismail yüksek), hakan çalhanoğlu, ferdi kadıoğlu (dk. 74 eren elmalı), cenk tosun (dk. 46 kerem aktürkoğlu), enes ünal (dk. 85 umut nayir), cengiz ünder
ilk 11 değeri : 177.100.000 eur
yedekler: altay bayındır, uğurcan çakır, zeki çelik, samet akaydin, cenk özkaçar, irfan can kahveci, arda güler
teknik direktör: stefan kuntz
goller:
(1-0) dk. 10 (k.k.) ozan kabak
(1-1) dk. 34 orkun kökçü (onur bulut)
(1-2) dk. 64 kerem aktürkoğlu (enes ünal)
sarı kartlar:
dk. 45 styopa mkrtchyan, dk. 48 eduard spertsyan, dk. 65 khoren bairamyan, dk. 71 varazdat haroyan, dk. 80 tigran barseghyan (ermenistan)
dk. 38 çağlar söyüncü, dk. 42 onur bulut, dk. 42 merih demiral, dk. 90 ismail yüksek (türkiye)
kaynak: mackolik.com
(
Hasan Gülmüş
, 26-03-2023 05:06:04)
48
ADS
B
343827
orta hakem: josé maría sánchez
4. hakem: mario melero lopez
video yardımcı hakem: ricardo de burgos
video yardımcı hakem asistanı: josé gonzalez
goller:
(1-1) dk. 35 orkun kökçü
sarı kartlar:
dk. 81 tigran barseghyan (armenia)
dk. 43 merih demiral, dk. 90+1 ismail yüksek (türkiye)
uefa.com
(
Hasan Gülmüş
, 26-03-2023 05:06:17)
48
ADS
B
343831
puan durumu
sıra...takım...o...g...b...m...a...y...av...p
1. türkiye...1...1...0...0...2...1...1...3
2. galler...1...0...1...0...1...1...0...1
3. hırvatistan...1...0...1...0...1...1...0...1
4. letonya...0...0...0...0...0...0...0...0
5. ermenistan...1...0...0...1...1...2...-1...0
(
Hasan Gülmüş
, 26-03-2023 05:09:08)
bu maçla ilgili
anım/bilgim var
Kupadaki Diğer Maçları...
Ermenistan
2024 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri
D Grubu 1. Maçı: Ermenistan 1-2 Türkiye (Bu maçtasınız)
D Grubu 3. Maçı: Galler 2-4 Ermenistan
(3)
D Grubu 4. Maçı: Ermenistan 2-1 Letonya
(3)
D Grubu 5. Maçı: Türkiye 1-1 Ermenistan
(4)
D Grubu 6. Maçı: Ermenistan 0-1 Hırvatistan
(3)
D Grubu 7. Maçı: Letonya 2-0 Ermenistan
(5)
D Grubu 9. Maçı: Ermenistan 1-1 Galler
(4)
D Grubu 10. Maçı: Hırvatistan 1-0 Ermenistan
(5)
Türkiye
D Grubu 1. Maçı: Ermenistan 1-2 Türkiye (Bu maçtasınız)
D Grubu 2. Maçı: Türkiye 0-2 Hırvatistan
(5)
D Grubu 3. Maçı: Letonya 2-3 Türkiye
(3)
D Grubu 4. Maçı: Türkiye 2-0 Galler
(3)
D Grubu 5. Maçı: Türkiye 1-1 Ermenistan
(4)
D Grubu 7. Maçı: Hırvatistan 0-1 Türkiye
(8)
D Grubu 8. Maçı: Türkiye 4-0 Letonya
(13)
D Grubu 10. Maçı: Galler 1-1 Türkiye
(7)
* Listedeki maçlardan birinin sayfasına gitmek için üzerine tıklayın...
* Oynanmamış maçlar listede yer almaz...
basında macanilari.com
||
s.s.s.
||
macanilari.com nedir?
||
basılı yayınlardan alıntılar
||
teşekkürler
||
yıldızlı/kupalı yazarlar
||
ilk 11'deki yazarlar
||