İlk Takım Adı: Anderlecht
İkinci Takım Adı: Paide Linnameeskond
Sıralama Türü: id
Arama Kriterlerinize Göre
Anı/Bilgi Yazılmış Maçlar
(2 Maç)
2022-2023 Sezonu
UEFA Avrupa Konfederasyon Ligi 3. Eleme Turu 1. Maçı
Paide Linnameeskond 0-2 Anderlecht
2022-2023 Sezonu
UEFA Avrupa Konfederasyon Ligi 3. Eleme Turu 2. Maçı
Anderlecht 3-0 Paide Linnameeskond
Sadece Video Yüklü Maçları Göster
2022-2023 Sezonu
UEFA Avrupa Konfederasyon Ligi 3. Eleme Turu 2. Maçı
11.08.2022, Perşembe, 21:00
Anderlecht Stadium
Anderlecht, Belçika
Anderlecht
3-0
Paide Linnameeskond
iki takım arasındaki tüm maçları gör...
bu maçla ilgili
anım/bilgim var
47
ADS
B
326941
maç linki
her iki takım avrupa kupaları tarihi boyunca 2. kez karşı karşıya gelecekler.
(
Hasan Gülmüş
, 31-07-2022 22:44:14)
47
ADS
B
327889
seyirci : 11.235 kişi
orta hakem: giorgi kruashvili
yardımcı hakemler: levan varamishvili, zaza pipia
anderlecht: hendrik van crombrugge, hannes delcroix, wesley hoedt, killian sardella, michael murillo, majeed ashimeru (dk. 59 mario stroeykens), kristoffer olsson, adrien trebel (dk. 78 kristian fredrik arnstad), francis amuzu (dk. 73 ishaq abdulrazak), benito raman (dk. 59 fabio silva), sebastiano esposito (dk. 58 lior refaelov)
ilk 11 değeri : 39.700.000 eur
yedekler: bart verbruggen, colin coosemans, yari verschaeren, noah sadiki, anouar ait el hadj, zeno debast, julien duranville
teknik direktör: felice mazzu
paide linnameeskond: mihkel aksalu, abdul razak yusif, ragnar klavan, dominique simon, kristofer piht (dk. 59 bubacarr tambedou), andre frolov, siim luts (dk. 76 hindrek ojamaa), joseph saliste, karl mööl (dk. 76 fatou darboe), kaimar saag (dk. 25 kevor palumets), robi saarma (dk. 59 ebrima singhateh)
ilk 11 değeri : 1.850.000 eur
yedekler: ebrima jarju, kristjan pelt, marten henrik kelement, sten jakob viidas, rasmus kallas
teknik direktör: karel voolaid
goller:
(1-0) dk. 62 fabio silva
(2-0) dk. 71 michael murillo
(3-0) dk. 75 michael murillo
kaynak: mackolik.com
(
Hasan Gülmüş
, 13-08-2022 12:24:57)
47
ADS
B
327890
4. hakem: davit kharitonashvili
uefa.com
(
Hasan Gülmüş
, 13-08-2022 12:25:17)
bu maçla ilgili
anım/bilgim var
Kupadaki Diğer Maçları...
Anderlecht
2022-2023 Sezonu UEFA Avrupa Konfederasyon Ligi
3. Eleme Turu 1. Maçı: Paide Linnameeskond 0-2 Anderlecht
(3)
3. Eleme Turu 2. Maçı: Anderlecht 3-0 Paide Linnameeskond (Bu maçtasınız)
Play-Off 1. Maçı: BSC Young Boys 0-1 Anderlecht
(3)
Play-Off 2. Maçı: Anderlecht 0-1 BSC Young Boys (Penaltılarla 3-1)
(4)
B Grubu 1. Maçı: Anderlecht 1-0 Silkeborg IF
(4)
B Grubu 2. Maçı: FCSB 0-0 Anderlecht
(4)
B Grubu 3. Maçı: Anderlecht 0-1 West Ham United FC
(5)
B Grubu 4. Maçı: West Ham United FC 2-1 Anderlecht
(5)
B Grubu 5. Maçı: Anderlecht 2-2 FCSB
(4)
B Grubu 6. Maçı: Silkeborg IF 0-2 Anderlecht
(4)
Son 16 Turu Play-Off 1. Maçı: PFK Ludogorets Razgrad 1-0 Anderlecht
(4)
Son 16 Turu Play-Off 2. Maçı: Anderlecht 2-1 PFK Ludogorets Razgrad (Penaltılarla 3-0)
(6)
Son 16 Turu 1. Maçı: Anderlecht 1-1 Villarreal CF
(4)
Son 16 Turu 2. Maçı: Villarreal CF 0-1 Anderlecht
(4)
Çeyrek Final 1. Maçı: Anderlecht 2-0 AZ Alkmaar
(3)
Çeyrek Final 2. Maçı: AZ Alkmaar 2-0 Anderlecht (Penaltılarla 4-1)
(4)
Paide Linnameeskond
1. Eleme Turu 1. Maçı: Dinamo Tbilisi 2-3 Paide Linnameeskond
(3)
1. Eleme Turu 2. Maçı: Paide Linnameeskond 1-2 Dinamo Tbilisi (Penaltılarla 6-5)
(4)
2. Eleme Turu 1. Maçı: FC Ararat Armenia 0-0 Paide Linnameeskond
(3)
2. Eleme Turu 2. Maçı: Paide Linnameeskond 0-0 FC Ararat Armenia (Penaltılarla 5-3)
(4)
3. Eleme Turu 1. Maçı: Paide Linnameeskond 0-2 Anderlecht
(3)
3. Eleme Turu 2. Maçı: Anderlecht 3-0 Paide Linnameeskond (Bu maçtasınız)
* Listedeki maçlardan birinin sayfasına gitmek için üzerine tıklayın...
* Oynanmamış maçlar listede yer almaz...
basında macanilari.com
||
s.s.s.
||
bize ulaşın
||
macanilari.com nedir?
||
basılı yayınlardan alıntılar
||
eksik maç bildirin
||
reklam verin
||
teşekkürler
||
yıldızlı/kupalı yazarlar
||
ilk 11'deki yazarlar
||