İlk Takım Adı: Red Boys Differdange
Sadece Maç Özetleri Olan:
Stadyum Adı:
Arama Kriterlerinize Göre
Anı/Bilgi Yazılmış Maçlar
(57 Maç)
sayfa
1
2
3
/3
>>
2017-2018 Sezonu
Avrupa Ligi 1. Eleme Turu 1. Maçı
Zira FK 2-0 FC Differdange 03
2017-2018 Sezonu
Avrupa Ligi 1. Eleme Turu 2. Maçı
FC Differdange 03 1-2 Zira FK
2020-2021 Sezonu
Avrupa Ligi 1. Eleme Turu Maçı
HSK Zrinjski Mostar 3-0 FC Differdange 03
2022-2023 Sezonu
UEFA Avrupa Konfederasyon Ligi 1. Eleme Turu 1. Maçı
NK Olimpija Ljubljana 1-1 FC Differdange 03
2022-2023 Sezonu
UEFA Avrupa Konfederasyon Ligi 1. Eleme Turu 2. Maçı
FC Differdange 03 1-2 NK Olimpija Ljubljana (Uzatmalarda)
2023-2024 Sezonu
UEFA Avrupa Konfederasyon Ligi 2. Eleme Turu 1. Maçı
FC Differdange 03 1-1 NK Maribor
2023-2024 Sezonu
UEFA Avrupa Konfederasyon Ligi 2. Eleme Turu 2. Maçı
NK Maribor 4-3 FC Differdange 03 (Uzatmalarda)
Sadece Video Yüklü Maçları Göster
2022-2023 Sezonu
UEFA Avrupa Konfederasyon Ligi 1. Eleme Turu 2. Maçı
14.07.2022, Perşembe, 20:30
Stade Municipal de la Ville de Differdange
Differdange, Lüksemburg
FC Differdange 03
Diğer Adları:
Red Boys Differdange
1-2
(Uzatmalarda)
NK Olimpija Ljubljana
iki takım arasındaki tüm maçları gör...
bu maçla ilgili
anım/bilgim var
47
ADS
B
325299
maç linki
her iki takım avrupa kupaları tarihi boyunca 2. kez karşı karşıya gelecekler.
(
Hasan Gülmüş
, 25-06-2022 21:55:49)
47
ADS
B
325987
orta hakem: stuart attwell
yardımcı hakemler: neil davies, daniel cook
differdange 03: guillaume cappa, theo brusco, juan bedouret, dylan lempereur, gianni filipe medina da mata, kevin d'anzico (dk. 114 laurent pomponi), manuel pami costa (dk. 81 marcelino tamba aires dos reis), guillaume trani (dk. 70 gonçalo jorge almeida da silva), ulisses rocha (dk. 81 moussa maazou), bertino joao cabral barbosa, geoffrey franzoni (dk. 109 gianluca bei)
ilk 11 değeri : 500.000 eur
yedekler: christoffer mafoumbi, asim huskic, andre manuel silva moreira, kilian gulluni, alessandro scanzano
teknik direktör: maurice spitoni
olimpija ljubljana: matevz vidovsek, mateo karamatic (dk. 86 dorde crnomarkovic), goran milovic, marcel ratnik, mario kvesic, marin pilj (dk. 59 svit seslar), agustin doffo (dk. 118 n. gavri?), almedin ziljkic (dk. 68 lamine tall), justas lasickas (dk. 59 aljaz krefl), mustafa nukic, ivan prtajin (dk. 68 aldair)
ilk 11 değeri : 1.900.000 eur
yedekler: zan mauricio, ivan lagund?i?, timi elsnik, d. pintol, v. jankovi?
teknik direktör: albert riera ortega
goller:
(1-0) dk. 9 juan bedouret
(1-1) dk. 80 agustin doffo
(1-2) dk. 112 goran milovic
sarı kartlar:
dk. 10 juan bedouret, dk. 35 guillaume trani, dk. 88 gianni filipe medina da mata, dk. 94 dylan lempereur, dk. 100 bertino joao cabral barbosa, dk. 103 theo brusco (differdange 03)
dk. 19 mario kvesic, dk. 24 marcel ratnik, dk. 100 svit seslar, dk. 100 dorde crnomarkovic, dk. 120 lamine tall (olimpija ljubljana)
kırmızı kart:
dk. 84 moussa maazou (differdange 03)
kaynak: mackolik.com
(
Hasan Gülmüş
, 18-07-2022 00:21:27)
47
ADS
B
325988
4. hakem: michael salisbury (eng)
sarı kartlar:
dk. 95 dylan lempereur (differdange)
dk. 23 marcel ratnik, dk. 120+2 lamine tall (olimpija ljubljana)
uefa.com
(
Hasan Gülmüş
, 18-07-2022 00:21:40)
bu maçla ilgili
anım/bilgim var
Kupadaki Diğer Maçları...
FC Differdange 03
2022-2023 Sezonu UEFA Avrupa Konfederasyon Ligi
1. Eleme Turu 1. Maçı: NK Olimpija Ljubljana 1-1 FC Differdange 03
(3)
1. Eleme Turu 2. Maçı: FC Differdange 03 1-2 NK Olimpija Ljubljana (Uzatmalarda) (Bu maçtasınız)
NK Olimpija Ljubljana
1. Eleme Turu 1. Maçı: NK Olimpija Ljubljana 1-1 FC Differdange 03
(3)
1. Eleme Turu 2. Maçı: FC Differdange 03 1-2 NK Olimpija Ljubljana (Uzatmalarda) (Bu maçtasınız)
2. Eleme Turu 1. Maçı: Sepsi Sfantu Gheorghe 3-1 NK Olimpija Ljubljana
(4)
2. Eleme Turu 2. Maçı: NK Olimpija Ljubljana 2-0 Sepsi Sfantu Gheorghe (Penaltılarla 2-4)
(4)
* Listedeki maçlardan birinin sayfasına gitmek için üzerine tıklayın...
* Oynanmamış maçlar listede yer almaz...
basında macanilari.com
||
s.s.s.
||
macanilari.com nedir?
||
basılı yayınlardan alıntılar
||
teşekkürler
||
yıldızlı/kupalı yazarlar
||
ilk 11'deki yazarlar
||