İlk Takım Adı: FC Copenhagen
İkinci Takım Adı: SK Slovan Bratislava
Sıralama Türü: id
Arama Kriterlerinize Göre
Anı/Bilgi Yazılmış Maçlar
(4 Maç)
1994-1995 Sezonu
UEFA Kupası 1. Tur 1. Maçı
SK Slovan Bratislava 1-0 FC Copenhagen
1994-1995 Sezonu
UEFA Kupası 1. Tur 2. Maçı
FC Copenhagen 1-1 SK Slovan Bratislava
2021-2022 Sezonu
UEFA Avrupa Konfederasyon Ligi F Grubu 1. Maçı
SK Slovan Bratislava 1-3 FC Copenhagen
2021-2022 Sezonu
UEFA Avrupa Konfederasyon Ligi F Grubu 6. Maçı
FC Copenhagen 2-0 SK Slovan Bratislava
Sadece Video Yüklü Maçları Göster
2021-2022 Sezonu
UEFA Avrupa Konfederasyon Ligi F Grubu 1. Maçı
16.09.2021, Perşembe, 19:45
Narodny futbalovy stadion
Bratislava, Slovakya
SK Slovan Bratislava
Diğer Adları:
UNV Slovan Bratislava
Slovan CHZJD Bratislava
1-3
FC Copenhagen
iki takım arasındaki tüm maçları gör...
bu maçla ilgili
anım/bilgim var
46
ADS
B
301941
maç linki
her iki takım avrupa kupaları tarihi boyunca 3. kez karşı karşıya gelecekler.
(
Hasan Gülmüş
, 31-08-2021 08:13:02)
46
ADS
B
302370
seyirci : 9.833 kişi
orta hakem: michael fabbri
yardımcı hakemler: giorgio peretti, daniele bindoni
slovan bratislava: adrian chovan, guram kashia, lukas pauschek (dk. 79 adler da silva), vasil bozhikov, uche, jaromir zmrhal, andre green, jaba kankava, ezekiel henty (dk. 83 filip lichy), samuel mraz, aleksandar cavric (dk. 69 dejan drazic)
ilk 11 değeri : 15.400.000 eur
yedekler: michal sulla, martin trnovsky, richard krizan, matus vojtko, joeri de kamps, ibrahim rabiu, david hrncar
teknik direktör: vladimir weiss
fc copenhagen: kamil grabara, kevin diks, nicolai boilesen, victor kristansen, jens stage (dk. 86 andri fannar baldursson), zeca, lukas lerager (dk. 79 isak johannesson), pep biel (dk. 86 kamil wilczek), jonas older wind (dk. 79 rasmus winther hojlund), davit khotcholava, william boving vick (dk. 70 peter ankersen)
ilk 11 değeri : 14.100.000 eur
yedekler: karl johnsson, pierre bengtsson, ruben gabrielsen, marios oikonomou, valdemar lund jensen, hakon arnar haraldsson, j. guadagno
teknik direktör: jess thorup
goller:
(0-1) dk. 18 jonas older wind
(1-1) dk. 21 ezekiel henty
(1-2) dk. 41 jens stage
(1-3) dk. 68 jonas older wind (pen.)
sarı kartlar:
dk. 10 aleksandar cavric, dk. 14 vasil bozhikov (slovan bratislava)
dk. 59 zeca, dk. 72 jens stage (fc copenhagen)
kaynak: mackolik.com
(
Hasan Gülmüş
, 20-09-2021 07:17:36)
46
ADS
B
302371
4. hakem: luca pairetto (ita)
goller:
(1-2) dk. 42 jens stage
sarı kartlar:
dk. 13 vasil bozhikov (slovan bratislava)
uefa.com
(
Hasan Gülmüş
, 20-09-2021 07:17:50)
46
ADS
B
302372
puan durumu
sıra...takım...o...g...b...m...a...y...p...av.
1. copenhagen...1...1...0...0...3...1...3...2
2. paok...1...1...0...0...2...0...3...2
3. slovan bratislava...1...0...0...1...1...3...0...-2
4. lincoln red imps...1...0...0...1...0...2...0...-2
(
Hasan Gülmüş
, 20-09-2021 07:18:03)
bu maçla ilgili
anım/bilgim var
Kupadaki Diğer Maçları...
SK Slovan Bratislava
2021-2022 Sezonu Avrupa Ligi
3. Eleme Turu 1. Maçı: Lincoln Red Imps 1-3 SK Slovan Bratislava
(4)
3. Eleme Turu 2. Maçı: SK Slovan Bratislava 1-1 Lincoln Red Imps
(3)
Play-Off 1. Maçı: Olympiacos FC 3-0 SK Slovan Bratislava
(3)
Play-Off 2. Maçı: SK Slovan Bratislava 2-2 Olympiacos FC
(4)
2021-2022 Sezonu Şampiyonlar Ligi
1. Eleme Turu 1. Maçı: SK Slovan Bratislava 2-0 Shamrock Rovers FC
(3)
1. Eleme Turu 2. Maçı: Shamrock Rovers FC 2-1 SK Slovan Bratislava
(3)
2. Eleme Turu 1. Maçı: SK Slovan Bratislava 0-0 BSC Young Boys
(4)
2. Eleme Turu 2. Maçı: BSC Young Boys 3-2 SK Slovan Bratislava
(3)
2021-2022 Sezonu UEFA Avrupa Konfederasyon Ligi
F Grubu 1. Maçı: SK Slovan Bratislava 1-3 FC Copenhagen (Bu maçtasınız)
F Grubu 2. Maçı: PAOK FC 1-1 SK Slovan Bratislava
(4)
F Grubu 3. Maçı: SK Slovan Bratislava 2-0 Lincoln Red Imps
(4)
F Grubu 4. Maçı: Lincoln Red Imps 1-4 SK Slovan Bratislava
(4)
F Grubu 5. Maçı: SK Slovan Bratislava 0-0 PAOK FC
(4)
F Grubu 6. Maçı: FC Copenhagen 2-0 SK Slovan Bratislava
(4)
FC Copenhagen
2. Eleme Turu 1. Maçı: FC Copenhagen 4-1 Torpedo Zhodino
(4)
2. Eleme Turu 2. Maçı: Torpedo Zhodino 0-5 FC Copenhagen
(3)
3. Eleme Turu 1. Maçı: Lokomotiv Plovdiv 1-1 FC Copenhagen
(3)
3. Eleme Turu 2. Maçı: FC Copenhagen 4-2 Lokomotiv Plovdiv
(3)
Play-Off 1. Maçı: Demir Grup Sivasspor 1-2 FC Copenhagen
(3)
Play-Off 2. Maçı: FC Copenhagen 5-0 Demir Grup Sivasspor
(4)
F Grubu 1. Maçı: SK Slovan Bratislava 1-3 FC Copenhagen (Bu maçtasınız)
F Grubu 2. Maçı: FC Copenhagen 3-1 Lincoln Red Imps
(4)
F Grubu 3. Maçı: FC Copenhagen 1-2 PAOK FC
(4)
F Grubu 4. Maçı: PAOK FC 1-2 FC Copenhagen
(4)
F Grubu 5. Maçı: Lincoln Red Imps 0-4 FC Copenhagen
(4)
F Grubu 6. Maçı: FC Copenhagen 2-0 SK Slovan Bratislava
(4)
Son 16 Turu 1. Maçı: PSV Eindhoven 4-4 FC Copenhagen
(3)
Son 16 Turu 2. Maçı: FC Copenhagen 0-4 PSV Eindhoven
(3)
* Listedeki maçlardan birinin sayfasına gitmek için üzerine tıklayın...
* Oynanmamış maçlar listede yer almaz...
basında macanilari.com
||
s.s.s.
||
macanilari.com nedir?
||
basılı yayınlardan alıntılar
||
teşekkürler
||
yıldızlı/kupalı yazarlar
||
ilk 11'deki yazarlar
||