İlk Takım Adı: Granada CF
Sadece Maç Özetleri Olan:
Stadyum Adı:
Arama Kriterlerinize Göre
Anı/Bilgi Yazılmış Maçlar
(18 Maç)
2011 Sezonu
Üçlü Turnuva Kupası Final Maçı
Granada CF 0-0 Beşiktaş (Penaltılarla 3-2)
2015-2016 Sezonu
La Liga (İspanya Ligi) 19. Hafta Maçı
Barcelona 4-0 Granada CF
2016-2017 (Özel Maç)
Gençlerbirliği 0-0 Granada CF
2020-2021 Sezonu
Avrupa Ligi 2. Eleme Turu Maçı
KF Teuta Durres 0-4 Granada CF
2020-2021 Sezonu
Avrupa Ligi 3. Eleme Turu Maçı
Granada CF 2-0 Locomotive Tbilisi
2020-2021 Sezonu
Avrupa Ligi Play-Off Maçı
Malmö FF 1-3 Granada CF
2020-2021 Sezonu
Avrupa Ligi E Grubu 1. Maçı
PSV Eindhoven 1-2 Granada CF
2020-2021 Sezonu
Avrupa Ligi E Grubu 2. Maçı
Granada CF 0-0 PAOK FC
2020-2021 Sezonu
Avrupa Ligi E Grubu 3. Maçı
AC Omonoia Nicosia 0-2 Granada CF
2020-2021 Sezonu
Avrupa Ligi E Grubu 4. Maçı
Granada CF 2-1 AC Omonoia Nicosia
2020-2021 Sezonu
Avrupa Ligi E Grubu 5. Maçı
Granada CF 0-1 PSV Eindhoven
2020-2021 Sezonu
Avrupa Ligi E Grubu 6. Maçı
PAOK FC 0-0 Granada CF
2020-2021 Sezonu
Avrupa Ligi Son 32 Turu 1. Maçı
Granada CF 2-0 SSC Napoli
2020-2021 Sezonu
Avrupa Ligi Son 32 Turu 2. Maçı
SSC Napoli 2-1 Granada CF
2020-2021 Sezonu
Avrupa Ligi Son 16 Turu 1. Maçı
Granada CF 2-0 Molde FK
2020-2021 Sezonu
Avrupa Ligi Son 16 Turu 2. Maçı
Molde FK 2-1 Granada CF
2020-2021 Sezonu
Avrupa Ligi Çeyrek Final 1. Maçı
Granada CF 0-2 Manchester United
2020-2021 Sezonu
Avrupa Ligi Çeyrek Final 2. Maçı
Manchester United 2-0 Granada CF
Sadece Video Yüklü Maçları Göster
2020-2021 Sezonu
Avrupa Ligi 3. Eleme Turu Maçı
24.09.2020, Perşembe, 21:00
Estadio Municipal Nuevo Los Carmenes
Granada, İspanya
Granada CF
2-0
Locomotive Tbilisi
Diğer Adları:
Lokomotiv Tbilisi
iki takım arasındaki tüm maçları gör...
bu maçla ilgili
anım/bilgim var
45
ADS
B
288537
maç linki
her iki takım avrupa kupaları tarihi boyunca ilk kez karşı karşıya gelecekler.
(
Hasan Gülmüş
, 20-09-2020 23:01:25)
45
ADS
B
288857
orta hakem: serdar gözübüyük
yardımcı hakemler: joost van zuilen, rogier honig
granada: rui silva, german sanchez, carlos neva tey, victor diaz, jesus vallejo, maxime gonalons, luis milla, angel montoro, kenedy (dk. 62 alberto soro), roberto soldado (dk. 67 jorge molina), darwin machis (dk. 80 antonio puertas)
ilk 11 değeri : 35.950.000 eur
yedekler: aaron escandell, dimitri foulquier, domingos duarte, yangel herrera
teknik direktör: diego martinez
lokomotiv tbilisi: giorgi mamardashvili, aleksandre gureshidze, nika sandokhadze, giorgi gabadze, david ubilava, beka dartsmelia, teimuraz shonia, davit samurkasovi (dk. 60 rati mtchedlishvili), imran oulad omar (dk. 71 aleksandre kobakhidze), tornike kirkitadze (dk. 75 mamia gavashelishvili), irakli sikharulidze
ilk 11 değeri : 350.000 eur
yedekler: luka sherozia, nika chanturia, tornike dzebniauri, giorgi ivaniadze
teknik direktör: giorgi chiabrishvili
goller:
(1-0) dk. 48 darwin machis
(2-0) dk. 90 (antonio puertas) jorge molina
sarı kartlar:
dk. 56 roberto soldado (granada)
dk. 9 beka dartsmelia, dk. 22 imran oulad omar (lokomotiv tbilisi)
kırmızı kart:
dk. 54, 59 giorgi gabadze (lokomotiv tbilisi)
kaynak: mackolik.com
(
Hasan Gülmüş
, 29-09-2020 10:12:09)
45
ADS
B
288858
4. hakem: edwin van de graaf (ned)
goller:
(2-0) dk. 90+1 jorge molina
uefa.com
(
Hasan Gülmüş
, 29-09-2020 10:12:20)
bu maçla ilgili
anım/bilgim var
Kupadaki Diğer Maçları...
Granada CF
2020-2021 Sezonu Avrupa Ligi
2. Eleme Turu Maçı: KF Teuta Durres 0-4 Granada CF
(3)
3. Eleme Turu Maçı: Granada CF 2-0 Locomotive Tbilisi (Bu maçtasınız)
Play-Off Maçı: Malmö FF 1-3 Granada CF
(3)
E Grubu 1. Maçı: PSV Eindhoven 1-2 Granada CF
(5)
E Grubu 2. Maçı: Granada CF 0-0 PAOK FC
(5)
E Grubu 3. Maçı: AC Omonoia Nicosia 0-2 Granada CF
(5)
E Grubu 4. Maçı: Granada CF 2-1 AC Omonoia Nicosia
(5)
E Grubu 5. Maçı: Granada CF 0-1 PSV Eindhoven
(5)
E Grubu 6. Maçı: PAOK FC 0-0 Granada CF
(5)
Son 32 Turu 1. Maçı: Granada CF 2-0 SSC Napoli
(4)
Son 32 Turu 2. Maçı: SSC Napoli 2-1 Granada CF
(4)
Son 16 Turu 1. Maçı: Granada CF 2-0 Molde FK
(4)
Son 16 Turu 2. Maçı: Molde FK 2-1 Granada CF
(4)
Çeyrek Final 1. Maçı: Granada CF 0-2 Manchester United
(4)
Çeyrek Final 2. Maçı: Manchester United 2-0 Granada CF
(3)
Locomotive Tbilisi
1. Eleme Turu Maçı: Locomotive Tbilisi 2-1 FC Universitatea Craiova
(3)
2. Eleme Turu Maçı: Locomotive Tbilisi 2-1 FK Dinamo Moskova
(3)
3. Eleme Turu Maçı: Granada CF 2-0 Locomotive Tbilisi (Bu maçtasınız)
* Listedeki maçlardan birinin sayfasına gitmek için üzerine tıklayın...
* Oynanmamış maçlar listede yer almaz...
basında macanilari.com
||
s.s.s.
||
bize ulaşın
||
macanilari.com nedir?
||
basılı yayınlardan alıntılar
||
eksik maç bildirin
||
reklam verin
||
teşekkürler
||
yıldızlı/kupalı yazarlar
||
ilk 11'deki yazarlar
||