İlk Takım Adı: FC Zorya Luhansk
İkinci Takım Adı: RCD Espanyol
Sıralama Türü: id
Sadece Maç Özetleri Olan:
Stadyum Adı:
Arama Kriterlerinize Göre
Anı/Bilgi Yazılmış Maçlar
(2 Maç)
2019-2020 Sezonu
Avrupa Ligi Play-Off 1. Maçı
RCD Espanyol 3-1 FC Zorya Luhansk
2019-2020 Sezonu
Avrupa Ligi Play-Off 2. Maçı
FC Zorya Luhansk 2-2 RCD Espanyol
Sadece Video Yüklü Maçları Göster
2019-2020 Sezonu
Avrupa Ligi Play-Off 2. Maçı
29.08.2019, Perşembe, 20:00
Metallurh
Zaporizhia, Ukrayna
FC Zorya Luhansk
2-2
RCD Espanyol
iki takım arasındaki tüm maçları gör...
bu maçla ilgili
anım/bilgim var
44
ADS
B
277704
maç linki
her iki takım avrupa kupaları tarihi boyunca 2. kez karşı karşıya gelecekler.
(
Hasan Gülmüş
, 17-08-2019 12:19:38)
44
ADS
B
278297
orta hakem: radu petrescu
yardımcı hakemler: radu ghinguleac, mircea grigoriu
zorya luhansk: mykyta shevchenko, bogdan mykhaylichenko, oleksandr tymchyk, joel abu hanna, dmytro khomchenovskiy, bogdan lednev (dk. 68 vladen yurchenko), dmitriy ivanisenya, artem gromov (dk. 58 nazariy rusyn), yevgen cheberko, vladyslav kochergin, pylyp budkivsky (dk. 82 vladyslav kabaiev)
ilk 11 değeri : 5.650.000 eur
yedekler: zaur makharadze, mykyta kamenyuka, maksim beliy, levan arveladze
teknik direktör: victor skripnik
espanyol: diego lopez, lluis lopez marmol, javi lopez, didac vila, calero, sergi darder (dk. 66 victor sanchez), oscar melendo, marc roca, matias vargas (dk. 77 victor campuzano bonilla), esteban granero, facundo ferreyra (dk. 73 lei wu)
ilk 11 değeri : 29.100.000 eur
yedekler: andres prieto, bernardo, pol lozano vizuete, nicolas melamed ribaudo
teknik direktör: david gallego
goller:
(0-1) dk. 34 facundo ferreyra (sergi darder)
(1-1) dk. 54 bogdan lednev
(1-2) dk. 62 matias vargas (marc roca)
(2-2) dk. 78 (dmytro khomchenovskiy) nazariy rusyn
kaynak: mackolik.com
(
Hasan Gülmüş
, 30-08-2019 19:53:01)
44
ADS
B
278298
4. hakem: marcel birsan (rou)
uefa.com
(
Hasan Gülmüş
, 30-08-2019 19:53:16)
bu maçla ilgili
anım/bilgim var
Kupadaki Diğer Maçları...
FC Zorya Luhansk
2019-2020 Sezonu Avrupa Ligi
2. Eleme Turu 1. Maçı: FK Buducnost Podgorica 1-3 FC Zorya Luhansk
(3)
2. Eleme Turu 2. Maçı: FC Zorya Luhansk 1-0 FK Buducnost Podgorica
(3)
3. Eleme Turu 1. Maçı: CSKA Sofia 1-1 FC Zorya Luhansk
(3)
3. Eleme Turu 2. Maçı: FC Zorya Luhansk 1-0 CSKA Sofia
(3)
Play-Off 1. Maçı: RCD Espanyol 3-1 FC Zorya Luhansk
(3)
Play-Off 2. Maçı: FC Zorya Luhansk 2-2 RCD Espanyol (Bu maçtasınız)
RCD Espanyol
2. Eleme Turu 1. Maçı: RCD Espanyol 4-0 Stjarnan FC
(3)
2. Eleme Turu 2. Maçı: Stjarnan FC 1-3 RCD Espanyol
(3)
3. Eleme Turu 1. Maçı: FC Luzern 0-3 RCD Espanyol
(3)
3. Eleme Turu 2. Maçı: RCD Espanyol 3-0 FC Luzern
(3)
Play-Off 1. Maçı: RCD Espanyol 3-1 FC Zorya Luhansk
(3)
Play-Off 2. Maçı: FC Zorya Luhansk 2-2 RCD Espanyol (Bu maçtasınız)
H Grubu 1. Maçı: RCD Espanyol 1-1 Ferencvarosi TC
(5)
H Grubu 2. Maçı: CSKA Moskova 0-2 RCD Espanyol
(5)
H Grubu 3. Maçı: PFK Ludogorets Razgrad 0-1 RCD Espanyol
(5)
H Grubu 4. Maçı: RCD Espanyol 6-0 PFK Ludogorets Razgrad
(5)
H Grubu 5. Maçı: Ferencvarosi TC 2-2 RCD Espanyol
(5)
H Grubu 6. Maçı: RCD Espanyol 0-1 CSKA Moskova
(5)
Son 32 Turu 1. Maçı: Wolverhampton Wanderers FC 4-0 RCD Espanyol
(4)
Son 32 Turu 2. Maçı: RCD Espanyol 3-2 Wolverhampton Wanderers FC
(4)
* Listedeki maçlardan birinin sayfasına gitmek için üzerine tıklayın...
* Oynanmamış maçlar listede yer almaz...
basında macanilari.com
||
s.s.s.
||
bize ulaşın
||
macanilari.com nedir?
||
basılı yayınlardan alıntılar
||
eksik maç bildirin
||
reklam verin
||
teşekkürler
||
yıldızlı/kupalı yazarlar
||
ilk 11'deki yazarlar
||