İlk Takım Adı: Danimarka
İkinci Takım Adı: Yunanistan
Sıralama Türü: id
Arama Kriterlerinize Göre
Anı/Bilgi Yazılmış Maçlar
(2 Maç)
2006 Dünya Kupası Elemeleri
2. Grup 6. Maçı
Yunanistan 2-1 Danimarka
2006 Dünya Kupası Elemeleri
2. Grup 13. Maçı
Danimarka 1-0 Yunanistan
Sadece Video Yüklü Maçları Göster
2006 Dünya Kupası Elemeleri
2. Grup 13. Maçı
08.10.2005, Cumartesi, 13:00
Parken Stadium
Kopenhag, Danimarka
Danimarka
1-0
Yunanistan
iki takım arasındaki tüm maçları gör...
bu maçla ilgili
anım/bilgim var
30
ADS
B
222409
maç linki
13. maçlar sonunda puan cetveli şöyle oluştu;
sıra......ülke...o...g...b...m...a...y...p...av.
1. ukrayna...12...7...4...1...18...7...25...11
2. türkiye...11...5...5...1...22...9...20...13
3. danimarka...11...5...4...2...24...13...19...11
4. yunanistan...11...5...3...3...14...9...18...5
5. arnavutluk...11...4...1...6...9...17...13...-8
6. gürcistan...11...2...4...5...14...24...10...-10
7. kazakistan...11...0...1...10...5...27...1...-22
türkiye (bay)
(
Hasan Gülmüş
, 21-10-2015 00:26:53)
30
ADS
B
223107
seyirci: 35,000
denmark: thomas sorensen, per nielsen, michael gravgaard, brian priske, niclas jensen, claus jensen(dk. 86 soren larsen), thomas gravesen, christian poulsen, martin jorgensen, dennis rommedahl(dk. 72 jesper gronkjaer), jon dahl tomasson
yedekler: jesper gronkjaer, soren larsen
greece: antonis nikopolidis, giorgos seitaridis, sotiris kyrgiakos, mihalis kapsis, angelos basinas(dk. 46 dimitrios salpingidis), giorgios karagounis, theo zagorakis, stelios giannakopoulos, konstantinos katsouranis, zissis vryzas(dk. 77 theofanis gekas), nikos liberopoulos(dk. 62 pantelis kafes)
yedekler: pantelis kafes, theofanis gekas, dimitrios salpingidis
goller:
(1-0) dk. 39 michael gravgaard
sarı kartlar:
thomas gravesen( denmark)
nikos liberopoulos, sotiris kyrgiakos, giorgios karagounis, mihalis kapsis, stelios giannakopoulos, dimitrios salpingidis( greece)
kaynak: 11v11.com
(
Hasan Gülmüş
, 29-10-2015 21:07:13)
bu maçla ilgili
anım/bilgim var
Kupadaki Diğer Maçları...
Danimarka
2006 Dünya Kupası Elemeleri
2. Grup 1. Maçı: Danimarka 1-1 Ukrayna
(3)
2. Grup 3. Maçı: Arnavutluk 0-2 Danimarka
(3)
2. Grup 4. Maçı: Danimarka 1-1 Türkiye
(33)
2. Grup 5. Maçı: Gürcistan 2-2 Danimarka
(4)
2. Grup 6. Maçı: Yunanistan 2-1 Danimarka
(2)
2. Grup 7. Maçı: Danimarka 3-0 Kazakistan
(3)
2. Grup 8. Maçı: Ukrayna 1-0 Danimarka
(2)
2. Grup 10. Maçı: Danimarka 3-1 Arnavutluk
(2)
2. Grup 11. Maçı: Türkiye 2-2 Danimarka
(9)
2. Grup 12. Maçı: Danimarka 6-1 Gürcistan
(3)
2. Grup 13. Maçı: Danimarka 1-0 Yunanistan (Bu maçtasınız)
2. Grup 14. Maçı: Kazakistan 1-2 Danimarka
(3)
Yunanistan
2. Grup 1. Maçı: Arnavutluk 2-1 Yunanistan
(3)
2. Grup 2. Maçı: Yunanistan 0-0 Türkiye
(44)
2. Grup 3. Maçı: Ukrayna 1-1 Yunanistan
(3)
2. Grup 5. Maçı: Yunanistan 3-1 Kazakistan
(3)
2. Grup 6. Maçı: Yunanistan 2-1 Danimarka
(2)
2. Grup 7. Maçı: Gürcistan 1-3 Yunanistan
(4)
2. Grup 8. Maçı: Yunanistan 2-0 Arnavutluk
(2)
2. Grup 9. Maçı: Türkiye 0-0 Yunanistan
(5)
2. Grup 10. Maçı: Yunanistan 0-1 Ukrayna
(2)
2. Grup 12. Maçı: Kazakistan 1-2 Yunanistan
(2)
2. Grup 13. Maçı: Danimarka 1-0 Yunanistan (Bu maçtasınız)
2. Grup 14. Maçı: Yunanistan 1-0 Gürcistan
(2)
* Listedeki maçlardan birinin sayfasına gitmek için üzerine tıklayın...
* Oynanmamış maçlar listede yer almaz...
basında macanilari.com
||
s.s.s.
||
macanilari.com nedir?
||
basılı yayınlardan alıntılar
||
teşekkürler
||
yıldızlı/kupalı yazarlar
||
ilk 11'deki yazarlar
||