İlk Takım Adı: Slovakya
İkinci Takım Adı: Azerbaycan
Sıralama Türü: id
Arama Kriterlerinize Göre
Anı/Bilgi Yazılmış Maçlar
(2 Maç)
2002 Dünya Kupası Elemeleri
4. Grup 5. Maçı
Slovakya 3-1 Azerbaycan
2002 Dünya Kupası Elemeleri
4. Grup 7. Maçı
Azerbaycan 2-0 Slovakya
Sadece Video Yüklü Maçları Göster
2002 Dünya Kupası Elemeleri
4. Grup 7. Maçı
06.06.2001, Çarşamba, 13:00
Tofiq Bahramov Republican stadium
Bakü, Azerbaycan
Azerbaycan
2-0
Slovakya
iki takım arasındaki tüm maçları gör...
bu maçla ilgili
anım/bilgim var
26
ADS
B
222357
maç linki
7. maçlar sonunda puan cetveli şöyle oluştu;
sıra......ülke...o...g...b...m...a...y...p...av.
1. isveç...7...5...2...0...13...1...17...12
2. türkiye...7...4...3...0...13...6...15...7
3. slovakya...7...3...2...2...7...6...11...1
4. makedonya...7...1...3...3...9...10...6...-1
5. azerbaycan...7...1...1...5...3...11...4...-8
6. moldova...7...0...3...4...2...13...3...-11
(
Hasan Gülmüş
, 20-10-2015 18:53:24)
26
ADS
B
223145
seyirci: 20,000
orta hakem: nicolai vollquartz
azerbaijan: igor getman, ilham yadullayev, zaur tagizade(dk. 83 rufat kuliyev), makhmud gurbanov, vadim vasilyev(dk. 76 vidadi rzaev), kurban kurbanov(dk. 89 farrukh ismailov), dzhakhangir gasanzade, mekhman yunusov, ramiz mamedov, adaim niftaliyev, tarlan akhmedov
yedekler: farrukh ismailov, vidadi rzaev, rufat kuliyev
teknik direktör: igor ponomarev
slovakia: miroslav konig, peter dzurik, vladimir labant, vratislav gresko, stanislav varga, miroslav karhan, vladimir janocko, szilard nemeth, robert vittek(dk. 70 henrich bencik), attila pinte(dk. 63 peter babnic), robert tomaschek
yedekler: peter babnic, henrich bencik
teknik direktör: josef adamec
goller:
(1-0) dk. 27 vadim vasilyev
(2-0) dk. 65 zaur tagizade
sarı kartlar:
ilham yadullayev, zaur tagizade( azerbaijan)
peter dzurik, robert tomaschek( slovakia)
kaynak: 11v11.com
(
Hasan Gülmüş
, 30-10-2015 00:10:18)
bu maçla ilgili
anım/bilgim var
Kupadaki Diğer Maçları...
Azerbaycan
2002 Dünya Kupası Elemeleri
4. Grup 1. Maçı: Azerbaycan 0-1 İsveç
(2)
4. Grup 2. Maçı: Makedonya 3-0 Azerbaycan
(2)
4. Grup 3. Maçı: Azerbaycan 0-1 Türkiye
(5)
4. Grup 4. Maçı: Azerbaycan 0-0 Moldova
(2)
4. Grup 5. Maçı: Slovakya 3-1 Azerbaycan
(2)
4. Grup 6. Maçı: Türkiye 3-0 Azerbaycan
(4)
4. Grup 7. Maçı: Azerbaycan 2-0 Slovakya (Bu maçtasınız)
4. Grup 8. Maçı: Moldova 2-0 Azerbaycan
(2)
4. Grup 9. Maçı: Azerbaycan 1-1 Makedonya
(2)
4. Grup 10. Maçı: İsveç 3-0 Azerbaycan
(3)
Slovakya
4. Grup 1. Maçı: Slovakya 2-0 Makedonya
(2)
4. Grup 2. Maçı: Moldova 0-1 Slovakya
(2)
4. Grup 3. Maçı: Slovakya 0-0 İsveç
(2)
4. Grup 4. Maçı: Türkiye 1-1 Slovakya
(5)
4. Grup 5. Maçı: Slovakya 3-1 Azerbaycan
(2)
4. Grup 6. Maçı: İsveç 2-0 Slovakya
(2)
4. Grup 7. Maçı: Azerbaycan 2-0 Slovakya (Bu maçtasınız)
4. Grup 8. Maçı: Slovakya 0-1 Türkiye
(4)
4. Grup 9. Maçı: Slovakya 4-2 Moldova
(2)
4. Grup 10. Maçı: Makedonya 0-5 Slovakya
(2)
* Listedeki maçlardan birinin sayfasına gitmek için üzerine tıklayın...
* Oynanmamış maçlar listede yer almaz...
basında macanilari.com
||
s.s.s.
||
bize ulaşın
||
macanilari.com nedir?
||
basılı yayınlardan alıntılar
||
eksik maç bildirin
||
reklam verin
||
teşekkürler
||
yıldızlı/kupalı yazarlar
||
ilk 11'deki yazarlar
||