İlk Takım Adı: Apollon Limassol
İkinci Takım Adı: FK Crvena Zvezda
Sıralama Türü: id
Arama Kriterlerinize Göre
Anı/Bilgi Yazılmış Maçlar
(2 Maç)
1991-1992 Sezonu
Şampiyon Kulüpler Kupası 2. Tur 1. Maçı
FK Crvena Zvezda 3-1 Apollon Limassol
1991-1992 Sezonu
Şampiyon Kulüpler Kupası 2. Tur 2. Maçı
Apollon Limassol 0-2 FK Crvena Zvezda
Sadece Video Yüklü Maçları Göster
1991-1992 Sezonu
Şampiyon Kulüpler Kupası 2. Tur 1. Maçı
23.10.1991, Çarşamba
Felso Tisza parti
Szeged, Macaristan
FK Crvena Zvezda
3-1
Apollon Limassol
iki takım arasındaki tüm maçları gör...
bu maçla ilgili
anım/bilgim var
Maçın Özeti (
Macanilari.com Dailymotion Kanalı
)
13
GB
B
155372
maç linki
orta hakem: vadim zhuk (beyaz rusya)
crvena zvezda: dragoje lekovic, miodrag belodedici, dusko radinovic, ilija najdosski, sinisa mihajlovic, milorad ratkovic, vladimir jugovic, vlada stosic (dk. 71 predrag jovanovic), darko pancev (dk. 46 ilija ivic), dejan savicevic, vladan lukic
teknik direktör: vladimir popovic (yugoslavya)
apollon limassol: michalis christofi, charalambos pittas, antonis andrellis, chrisostomos tziouras, marios charalampous, demetris ioannou, georgios iosifidis, pambos christofi, david kenny, suad besirevic, eugeniusz ptak (dk. 90 andreas sofokleous)
teknik direktör: diethelm ferner (almanya)
gol:
(1-0) dk. 15 darko pancev
(1-1) dk. 41 eugeniusz ptak
(2-1) dk. 71 vladan lukic
(3-1) dk. 83 (pen.) dejan savicevic
kaynak: mackolik.com
(
Hasan Cemal Polat "Hasan Polat"
, 03-11-2013 20:38:17)
16
ADS
B
258531
iki takım avrupa kupaları tarihinde ilk kez karşı karşıya geldiler.
(
Hasan Gülmüş
, 06-03-2018 01:33:51)
bu maçla ilgili
anım/bilgim var
Kupadaki Diğer Maçları...
FK Crvena Zvezda
1991-1992 Sezonu Şampiyon Kulüpler Kupası
1. Tur 1. Maçı: FK Crvena Zvezda 4-0 Portadown FC
(2)
1. Tur 2. Maçı: Portadown FC 0-4 FK Crvena Zvezda
(2)
2. Tur 1. Maçı: FK Crvena Zvezda 3-1 Apollon Limassol (Bu maçtasınız)
2. Tur 2. Maçı: Apollon Limassol 0-2 FK Crvena Zvezda
(2)
A Grubu 1. Maçı: UC Sampdoria 2-0 FK Crvena Zvezda
(3)
A Grubu 2. Maçı: FK Crvena Zvezda 3-2 Anderlecht
(4)
A Grubu 3. Maçı: Panathinaikos FC 0-2 FK Crvena Zvezda
(4)
A Grubu 4. Maçı: FK Crvena Zvezda 1-0 Panathinaikos FC
(4)
A Grubu 5. Maçı: FK Crvena Zvezda 1-3 UC Sampdoria
(4)
A Grubu 6. Maçı: Anderlecht 3-2 FK Crvena Zvezda
(3)
Apollon Limassol
1. Tur 1. Maçı: FC Universitatea Craiova 2-0 Apollon Limassol
(2)
1. Tur 2. Maçı: Apollon Limassol 3-0 FC Universitatea Craiova
(2)
2. Tur 1. Maçı: FK Crvena Zvezda 3-1 Apollon Limassol (Bu maçtasınız)
2. Tur 2. Maçı: Apollon Limassol 0-2 FK Crvena Zvezda
(2)
* Listedeki maçlardan birinin sayfasına gitmek için üzerine tıklayın...
* Oynanmamış maçlar listede yer almaz...
basında macanilari.com
||
s.s.s.
||
bize ulaşın
||
macanilari.com nedir?
||
basılı yayınlardan alıntılar
||
eksik maç bildirin
||
reklam verin
||
teşekkürler
||
yıldızlı/kupalı yazarlar
||
ilk 11'deki yazarlar
||