İlk Takım Adı: Feyenoord
İkinci Takım Adı: Dinamo Tbilisi
Sıralama Türü: id
Sadece Maç Özetleri Olan:
Stadyum Adı:
Arama Kriterlerinize Göre
Anı/Bilgi Yazılmış Maçlar
(4 Maç)
1980-1981 Sezonu
Kupa Galipleri Kupası Yarı Final 1. Maçı
Dinamo Tbilisi 3-0 Feyenoord
1980-1981 Sezonu
Kupa Galipleri Kupası Yarı Final 2. Maçı
Feyenoord 2-0 Dinamo Tbilisi
2019-2020 Sezonu
Avrupa Ligi 3. Eleme Turu 1. Maçı
Feyenoord 4-0 Dinamo Tbilisi
2019-2020 Sezonu
Avrupa Ligi 3. Eleme Turu 2. Maçı
Dinamo Tbilisi 1-1 Feyenoord
Sadece Video Yüklü Maçları Göster
1980-1981 Sezonu
Kupa Galipleri Kupası Yarı Final 1. Maçı
08.04.1981, Çarşamba
Dynamo
Tiflis, SSCB
Dinamo Tbilisi
3-0
Feyenoord
iki takım arasındaki tüm maçları gör...
bu maçla ilgili
anım/bilgim var
Maçın Özeti (
Macanilari.com Dailymotion Kanalı
)
6
ADS
B
137047
maç linki
orta hakem: erik fredriksson [isviçre]
dinamo tbilisi: otar gabelia, shota khinchagashvili, tengiz sulakvelidze (dk. 61 nodar khizanishvili), giorgi tavadze, zaur svanadze, aleksandr chivadze, tamaz kostava, david kipiani, vitaliy daraseliya, vladimir gutsaev, ramaz shengelia (dk. 65 vazha zhvaniya)
teknik direktör: nodari akhalkatsi
feyenoord: joop hiele, ıvan nielsen, sjaak troost (dk. 17 stanley brard), andre stafleu, ben wijnstekers, richard budding, jan van deinsen, pierre vermeulen, rene notten, petur petursson (dk. 50 geo de leeuw), karel bouwens
teknik direktör: vaclav jezek
gol:
(1-0) dk. 23 tengiz sulakvelidze
(2-0) dk. 30 vladimir gutsaev
(3-0) dk. 51 tengiz sulakvelidze
kaynak: mackolik.com
(
Hasan Gülmüş
, 02-03-2013 00:22:03)
6
ADS
B
314915
her iki takım avrupa kupaları tarihi boyunca ilk kez karşı karşıya geldiler.
(
Hasan Gülmüş
, 23-04-2022 18:13:24)
bu maçla ilgili
anım/bilgim var
Kupadaki Diğer Maçları...
Dinamo Tbilisi
1980-1981 Sezonu Kupa Galipleri Kupası
1. Tur 1. Maçı: Kastoria FC 0-0 Dinamo Tbilisi
(2)
1. Tur 2. Maçı: Dinamo Tbilisi 2-0 Kastoria FC
(2)
2. Tur 1. Maçı: Waterford United FC 0-1 Dinamo Tbilisi
(3)
2. Tur 2. Maçı: Dinamo Tbilisi 4-0 Waterford United FC
(2)
Çeyrek Final 1. Maçı: West Ham United FC 1-4 Dinamo Tbilisi
(2)
Çeyrek Final 2. Maçı: Dinamo Tbilisi 0-1 West Ham United FC
(2)
Yarı Final 1. Maçı: Dinamo Tbilisi 3-0 Feyenoord (Bu maçtasınız)
Yarı Final 2. Maçı: Feyenoord 2-0 Dinamo Tbilisi
(2)
Final Maçı: Dinamo Tbilisi 2-1 FC Carl Zeiss Jena
(6)
Feyenoord
1. Tur 1. Maçı: FC Ilves 1-3 Feyenoord
(2)
1. Tur 2. Maçı: Feyenoord 4-2 FC Ilves
(2)
2. Tur 1. Maçı: Hvidovre IF 1-2 Feyenoord
(3)
2. Tur 2. Maçı: Feyenoord 1-0 Hvidovre IF
(2)
Çeyrek Final 1. Maçı: Slavia Sofia 3-2 Feyenoord
(2)
Çeyrek Final 2. Maçı: Feyenoord 4-0 Slavia Sofia
(2)
Yarı Final 1. Maçı: Dinamo Tbilisi 3-0 Feyenoord (Bu maçtasınız)
Yarı Final 2. Maçı: Feyenoord 2-0 Dinamo Tbilisi
(2)
* Listedeki maçlardan birinin sayfasına gitmek için üzerine tıklayın...
* Oynanmamış maçlar listede yer almaz...
basında macanilari.com
||
s.s.s.
||
bize ulaşın
||
macanilari.com nedir?
||
basılı yayınlardan alıntılar
||
eksik maç bildirin
||
reklam verin
||
teşekkürler
||
yıldızlı/kupalı yazarlar
||
ilk 11'deki yazarlar
||