İlk Takım Adı: Gençlerbirliği
İkinci Takım Adı: Uşakspor
Sıralama Türü: id
Arama Kriterlerinize Göre
Anı/Bilgi Yazılmış Maçlar
(4 Maç)
1973-1974 Sezonu
2. Lig Beyaz Grup 4. Hafta Maçı
Uşakspor 0-0 Gençlerbirliği
1973-1974 Sezonu
2. Lig Beyaz Grup 19. Hafta Maçı
Gençlerbirliği 0-0 Uşakspor
1974-1975 Sezonu
2. Lig Beyaz Grup 14. Hafta Maçı
Uşakspor 2-0 Gençlerbirliği
1974-1975 Sezonu
2. Lig Beyaz Grup 29. Hafta Maçı
Gençlerbirliği 4-1 Uşakspor
Sadece Video Yüklü Maçları Göster
1974-1975 Sezonu
2. Lig Beyaz Grup 29. Hafta Maçı
17.05.1975, Cumartesi, 14:00
Cebeci İnönü
Ankara, Türkiye
Gençlerbirliği
4-1
Uşakspor
Diğer Adları:
Umpaş Uşakspor
Utaş Uşakspor
Uşak Spor A.Ş.
iki takım arasındaki tüm maçları gör...
bu maçla ilgili
anım/bilgim var
ADS
B
91289
maç linki
hakemler : fehmi pazarcı, celal türk, vasfi önal
gençlerbirliği : kadri, namık pekak "taş kafa namık", faruk, turhan bayraktar, hüseyin çelik "paşa hüseyin", gürbüz, yusuf ziya, osman şerbetçi, feridun, ümit altınmakas, ilhan söyler
teknik direktör : avni bulduk
uşakspor : faik (irfan), hüseyin, haldun, mete, orhan, k. ibrahim (hamza), selahattin, necmi, mustafa, şeref, b. ibrahim
goller : dk. 2 feridun, dk. 6, 82 yusuf ziya, dk. 70 ilhan söyler (gençlerbirliği), dk. 24 necmi (uşakspor)
kaynak: gencler.org
(
Hasan Gülmüş
, 17-02-2012 02:04:37)
GB
B
128255
bu maçta gençlerbirliği forması giyen gürbüz'ün tam adı gürdüz doğan'dır.
(
Hasan Cemal Polat "Hasan Polat"
, 20-12-2012 10:29:07)
ADS
B
280559
maçın stadı bazı kaynaklarda ankara 19 mayıs olarak gözükmektedir.
(
Hasan Gülmüş
, 24-10-2019 16:20:16)
bu maçla ilgili
anım/bilgim var
Kupadaki Diğer Maçları...
Gençlerbirliği
1974-1975 Sezonu 2. Lig
Beyaz Grup 1. Hafta Maçı: Çorumspor 1-0 Gençlerbirliği
(2)
Beyaz Grup 2. Hafta Maçı: Gençlerbirliği 2-1 Balıkesirspor
(3)
Beyaz Grup 3. Hafta Maçı: Altınordu 2-0 Gençlerbirliği
(3)
Beyaz Grup 4. Hafta Maçı: Şekerspor 0-0 Gençlerbirliği
(3)
Beyaz Grup 5. Hafta Maçı: Gençlerbirliği 3-1 Kütahyaspor
(4)
Beyaz Grup 6. Hafta Maçı: İskenderunspor 1-0 Gençlerbirliği
(3)
Beyaz Grup 7. Hafta Maçı: Gençlerbirliği 0-1 Beykoz
(3)
Beyaz Grup 8. Hafta Maçı: Ankara Demirspor 3-2 Gençlerbirliği
(4)
Beyaz Grup 9. Hafta Maçı: Gençlerbirliği 4-2 Sivasspor
(2)
Beyaz Grup 10. Hafta Maçı: Rizespor 1-0 Gençlerbirliği
(2)
Beyaz Grup 11. Hafta Maçı: Gençlerbirliği 3-2 Konya İdman Yurdu
(3)
Beyaz Grup 12. Hafta Maçı: Tirespor 1-0 Gençlerbirliği
(2)
Beyaz Grup 13. Hafta Maçı: Gençlerbirliği 2-0 Vefa
(3)
Beyaz Grup 14. Hafta Maçı: Uşakspor 2-0 Gençlerbirliği
(3)
Beyaz Grup 15. Hafta Maçı: Gençlerbirliği 0-0 Aydınspor
(2)
Beyaz Grup 16. Hafta Maçı: Gençlerbirliği 2-1 Çorumspor
(3)
Beyaz Grup 17. Hafta Maçı: Balıkesirspor 1-0 Gençlerbirliği
(2)
Beyaz Grup 18. Hafta Maçı: Gençlerbirliği 2-1 Altınordu
(3)
Beyaz Grup 19. Hafta Maçı: Gençlerbirliği 1-2 Şekerspor
(2)
Beyaz Grup 20. Hafta Maçı: Kütahyaspor 1-0 Gençlerbirliği
(1)
Beyaz Grup 21. Hafta Maçı: Gençlerbirliği 3-0 İskenderunspor
(3)
Beyaz Grup 22. Hafta Maçı: Beykoz 0-0 Gençlerbirliği
(3)
Beyaz Grup 23. Hafta Maçı: Gençlerbirliği 0-2 Ankara Demirspor
(3)
Beyaz Grup 24. Hafta Maçı: Sivasspor 3-0 Gençlerbirliği
(2)
Beyaz Grup 25. Hafta Maçı: Gençlerbirliği 0-0 Rizespor
(3)
Beyaz Grup 26. Hafta Maçı: Konya İdman Yurdu 1-1 Gençlerbirliği
(2)
Beyaz Grup 27. Hafta Maçı: Gençlerbirliği 2-1 Tirespor
(3)
Beyaz Grup 28. Hafta Maçı: Vefa 0-0 Gençlerbirliği
(1)
Beyaz Grup 29. Hafta Maçı: Gençlerbirliği 4-1 Uşakspor (Bu maçtasınız)
Beyaz Grup 30. Hafta Maçı: Aydınspor 1-2 Gençlerbirliği
(1)
Uşakspor
Beyaz Grup 14. Hafta Maçı: Uşakspor 2-0 Gençlerbirliği
(3)
Beyaz Grup 29. Hafta Maçı: Gençlerbirliği 4-1 Uşakspor (Bu maçtasınız)
* Listedeki maçlardan birinin sayfasına gitmek için üzerine tıklayın...
* Oynanmamış maçlar listede yer almaz...
basında macanilari.com
||
s.s.s.
||
macanilari.com nedir?
||
basılı yayınlardan alıntılar
||
teşekkürler
||
yıldızlı/kupalı yazarlar
||
ilk 11'deki yazarlar
||