İlk Takım Adı: Gençlerbirliği
İkinci Takım Adı: Altınordu
Sıralama Türü: id
Sadece Maç Özetleri Olan:
Stadyum Adı:
Arama Kriterlerinize Göre
Anı/Bilgi Yazılmış Maçlar
(39 Maç)
sayfa
1
2
/2
>>
1968-1969 Sezonu
1. Lig 15. Hafta Maçı
Altınordu 1-0 Gençlerbirliği
1968-1969 Sezonu
1. Lig 30. Hafta Maçı
Gençlerbirliği 1-0 Altınordu
1969-1970 Sezonu
1. Lig 10. Hafta Maçı
Altınordu 0-0 Gençlerbirliği
1969-1970 Sezonu
1. Lig 25. Hafta Maçı
Gençlerbirliği 2-0 Altınordu
1973-1974 Sezonu
2. Lig Beyaz Grup 3. Hafta Maçı
Gençlerbirliği 1-0 Altınordu
1973-1974 Sezonu
2. Lig Beyaz Grup 18. Hafta Maçı
Altınordu 2-1 Gençlerbirliği
1974-1975 Sezonu
2. Lig Beyaz Grup 3. Hafta Maçı
Altınordu 2-0 Gençlerbirliği
1974-1975 Sezonu
2. Lig Beyaz Grup 18. Hafta Maçı
Gençlerbirliği 2-1 Altınordu
2018-2019 Sezonu
1. Lig 2. Hafta Maçı
Altınordu 1-2 Gençlerbirliği
2018-2019 Sezonu
1. Lig 19. Hafta Maçı
Gençlerbirliği 0-2 Altınordu
2021-2022 Sezonu
1. Lig 5. Hafta Maçı
Gençlerbirliği 3-2 Altınordu
2021-2022 Sezonu
1. Lig 24. Hafta Maçı
Altınordu 1-2 Gençlerbirliği
2022-2023 Sezonu
1. Lig 1. Hafta Maçı
Gençlerbirliği 3-3 Altınordu
2022-2023 Sezonu
1. Lig 20. Hafta Maçı
Altınordu 2-1 Gençlerbirliği
Sadece Video Yüklü Maçları Göster
1946-1947 Sezonu
Milli Eğitim Kupası 3. Hafta Maçı
06.04.1947, Pazar, 14:30
Ankara 19 Mayıs
Ankara, Türkiye
Gençlerbirliği
3-3
Altınordu
Diğer Adları:
Üçokspor
iki takım arasındaki tüm maçları gör...
bu maçla ilgili
anım/bilgim var
ADS
B
108227
maç linki
orta hakem: şazi tezcan
gençlerbirliği: erdal kocaçimen, sait ozan, hüseyin, selim atak, behiç, necdet, burhanettin doğançay, mustafa, hamdi ülgen, hüseyin, halim çorbalı
altınordu: melih, salih, halim, ibrahim, nihat, niyazi, cemal, vitali, memduh gezer, recep, lütfü
gol:
dk. 4 cemal (0-1)
dk. 11 vitali (0-2)
dk. 24 behiç (k.k.) (0-3)
dk. 30 burhanettin doğançay (1-3)
dk. 50 mustafa (2-3)
dk. 58 hüseyin (3-3)
kaynak: mackolik.com
(
Hasan Gülmüş
, 02-08-2012 16:24:16)
bu maçla ilgili
anım/bilgim var
Kupadaki Diğer Maçları...
Gençlerbirliği
1946-1947 Sezonu Milli Eğitim Kupası
1. Hafta Maçı: Ankara Demirspor 3-0 Gençlerbirliği
(5)
2. Hafta Maçı: Beşiktaş 3-1 Gençlerbirliği
(1)
2. Hafta Maçı: Vefa 1-2 Gençlerbirliği
(1)
3. Hafta Maçı: Gençlerbirliği 3-0 Altay
(1)
3. Hafta Maçı: Gençlerbirliği 3-3 Altınordu (Bu maçtasınız)
4. Hafta Maçı: Fenerbahçe 3-0 Gençlerbirliği
(1)
4. Hafta Maçı: Galatasaray 3-1 Gençlerbirliği
(2)
6. Hafta Maçı: Gençlerbirliği 3-3 Vefa
(2)
6. Hafta Maçı: Gençlerbirliği 1-6 Beşiktaş
(1)
7. Hafta Maçı: Altınordu 1-0 Gençlerbirliği
(2)
7. Hafta Maçı: Altay 1-1 Gençlerbirliği
(2)
8. Hafta Maçı: Gençlerbirliği 0-0 Galatasaray
(1)
8. Hafta Maçı: Gençlerbirliği 2-2 Fenerbahçe
(1)
9. Hafta Maçı: Gençlerbirliği 2-3 Ankara Demirspor
(1)
Altınordu
1. Hafta Maçı: Altınordu 2-1 Altay
(5)
2. Hafta Maçı: Altınordu 3-7 Galatasaray
(1)
2. Hafta Maçı: Altınordu 2-2 Fenerbahçe
(1)
3. Hafta Maçı: Ankara Demirspor 1-0 Altınordu
(1)
3. Hafta Maçı: Gençlerbirliği 3-3 Altınordu (Bu maçtasınız)
4. Hafta Maçı: Altınordu 0-2 Beşiktaş
(1)
4. Hafta Maçı: Altınordu 1-4 Vefa
(1)
6. Hafta Maçı: Fenerbahçe 2-0 Altınordu
(1)
6. Hafta Maçı: Galatasaray 2-0 Altınordu
(2)
7. Hafta Maçı: Altınordu 1-0 Gençlerbirliği
(2)
7. Hafta Maçı: Altınordu 0-3 Ankara Demirspor
(1)
8. Hafta Maçı: Vefa 4-2 Altınordu
(1)
8. Hafta Maçı: Beşiktaş 2-0 Altınordu
(1)
9. Hafta Maçı: Altay 5-3 Altınordu
(1)
* Listedeki maçlardan birinin sayfasına gitmek için üzerine tıklayın...
* Oynanmamış maçlar listede yer almaz...
basında macanilari.com
||
s.s.s.
||
macanilari.com nedir?
||
basılı yayınlardan alıntılar
||
teşekkürler
||
yıldızlı/kupalı yazarlar
||
ilk 11'deki yazarlar
||